wideokomentarze (10)

Minister Bieńkowska: Pendolino pojedzie w grudniu

Elżbieta Bieńkowska powiedziała w studiu TVP Info, że pendolino wyjedzie na polskie tory w grudniu.

- To są rozmowy biznesowe między dwiema firmami: PKP i Alstomem. Ja wkraczam tylko w zupełnie kryzysowych sytuacjach. Rozmowy trwają, zostało kilka miesięcy, ale ja utrzymuję, że 14 grudnia to będzie ten czas, kiedy Pendolino pierwszy raz pojedzie - powiedziała Elżbieta Bieńkowska. Wicepremier skomentowała zamieszanie wokół daty rozpoczęcia regularnego kursowania szybkich pociągów na polskich torach. – Grudzień jest dla nas terminem obowiązującym. Rozmowy nadal trwają - tłumaczyła Bieńkowska.

Komentarze (10)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Wydarzenia2016-05-30, 15:37
G2A to firma globalna z Rzeszowa, a jej partnerzy to Google, Twitter i Pay Pal Firma G2A z Rzeszowa to najbardziej dynamicznie rozwijający się marketplace na świecie. Współpracuje z takimi potentatami jak Google, Twitter,  Pay Pal i chce zatrudnić 200 osób.
komentarze (0)Wydarzenia2016-05-30, 13:10
Uczennice, które poskarżyły się Nowinom, nie otrzymały obiecywanego przez szkołę wykształcenia i jeszcze nie mogą odzyskać wpłaconych pieniędzy za semestr, który się nie odbył. Szkoła nie zwróciła pieniędzy uczestniczkom kursu fryzjerskiego, mimo że część osób zapłaciła z góry za cały ostatni semestr nauki.
komentarze (0)Wydarzenia2016-05-30, 12:51
Firmy z Polski Wschodniej chcą rozwijać eksport 65 wniosków o dotacje na łączną wartość 16 mln zł, złożyły firmy w konkursie Programu Polska Wschodnia na rozwój ekspansji eksportowej.