A A AAktualnościkomentarze (2)

Uzdrowisko z Polańczyka najlepsze w Polsce

Dedal z lotu ptaka.

Fot.: Fot. Mat.pras.

Dedal z lotu ptaka.

Kapituła V edycji ogólnopolskiego konsumenckiego konkursu „Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki" przyznała Sanatorium Uzdrowiskowemu „Dedal” w Polańczyku nagrodę Championa Roku 2013 w kategorii Sanatoria górskie.

O zdobyciu tego wyróżnienia przez „Dedala” zadecydowali klienci, którzy corocznie oddawali na niego głosy, dzięki którym w każdej z edycji tego konkursu zajmował on zawsze wysokie pozycje (w 2010 r. zajął II miejsce w Polsce). W tym roku badania trwały od listopada 2012 do 10 sierpnia 2013.

„Dedal” praktycznie każdego roku sięga po wyróżnienia w prestiżowych konkursach. Tegoroczne jest jednym z najwyższych.

Dyrektor Andrzej Konopka wiadomość o czempionie dla kierowanego przez siebie z sukcesami ośrodka, który jest jednym z najlepszych w kraju przyjął z zadowoleniem.

- Tytuł czempiona to wyjątkowo miłe i sympatyczne wyróżnienie, tym bardziej, że przyznali je nam nasi klienci, a cóż może być bardziej wartościowego, wiarygodnego i najlepszego dla takiego ośrodka, jak nasz, jak nie opinia gości, którzy w większości są bardzo surowymi i wymagającymi „recenzentami”.  To  nagroda dla wszystkich pracowników „Dedala” - powiedział szef naszego SU z Polańczyka.

Komentarze (2)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.