A A AAktualnościkomentarze (13)

Rzeszów: Piwa regionalne świetne dla smakoszy

W sklepie przy ul. Paderewskiego.

W sklepie przy ul. Paderewskiego.

W ciągłej sprzedaży dostępnych jest 300 rodzajów piwa. Z Polski oraz z Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy i Litwy.

 

Sklepy Piwa Regionalne mieszczą się przy ul. Paderewskiego oraz przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Mają w asortymencie około 300 rodzajów piw, przede wszystkim z z małych browarów regionalnych.

Piwny biznes

„Lubię kiedy się zieleni. Lubię jak się piwo pieni” – tak śpiewa jeden z polskich zespołów i trudno nie przyznać mu racji. Jeszcze jak piwo ma niepowtarzalny smak i zgodnie z obowiązującym trendem jest zdrowe, czyli niepasteryzowane. Cóż chcieć więcej?

 
Rzeszowskie sklepy Piwa Regionalne mają właśnie w swojej ofercie piwa warzone tradycyjnymi metodami, wyłącznie z najwyższej jakości naturalnych surowców: wody, słodu browarnianego, chmielu i drożdży, wytwarzane naturalną metodą. Pochodzą one z małych regionalnych browarów, które ciężko kupić w dużych sklepach.

 
Zdrowe i smakowe

 

Piwa wytwarzane na naturalnych produktach mają krótszy termin przydatności do spożycia, niepasteryzowane ok. 4 tygodni. Największym powodzeniem cieszą się te o smaku miodowym. Tutaj prym wiedzie miodowy Ciechan. Nie brakuje też wielbicieli piwa wiśniowego, karmelowego czy o smaku czekoladowym - takie słodkości preferują głównie panie.

- Dla osób lubiących słodkie smaki w piwie polecamy piwo czekoladowe z browaru Jagiełło, a także ciemne piwo o smaku wiśniowym Magnus.


- Dużym zainteresowaniem cieszą się również piwa z Browaru w Raciborzu: Raciborskie i niepasteryzowane oraz Twierdzowe – mówi Dawid Skrzypek, współwłaściciel sklepów Piwa Regionalne.

W ciągłej sprzedaży sklep posiada około 300 rodzajów piwa. Poza polskimi browarami ma w swojej ofercie piwa z Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy i Litwy.

 

 

Więcej na temat: handel, płyn

Komentarze (13)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.