A A AZ regionukomentarze (0)

OMEGA Pilzno promuje Podkarpackie

OMEGA Pilzno promuje Podkarpackie

Jutro w Monachium rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Transport Logistic w Monachium. Tam będzie także promowany nasz region.

Targi Transport Logistic w Monachium Jest to jedna z największych imprez tego typu na świecie i bezapelacyjnie największa w skali europejskiej (1750 wystawców z 55 krajów).
OMEGA Pilzno na swoim stoisku targowym będzie reprezentowała nie tylko swoją działalność transportową i logistyczną, ale również cały region Podkarpacia oraz Polskę - mając nadzieję, na wzmocnienie pozycji gospodarczej oraz atrakcyjności regionu.

- Mamy nadzieję, że bogata oferta naszej podkarpackiej firmy, będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem gości targowych. Liczymy także, że dni branżowe będą okazją do nawiązania wielu nowych kontaktów z całego świata oraz przekonania ludzi do firm z Polski, które dzięki swojej dokładności i wytrwałości też mają się, czym poszczycić na tak prestiżowych imprezach – wyjaśnia Dominika Sajdak, specjalista ds. reklamy w firmie OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. z Pilzna.

W tym roku już po raz drugi OMEGA Pilzno wystawiała się na targach - w kwietniu br. na targach logistyki, transportu i magazynowania LOGISTEX w Sosnowcu - jako jedyna firma z Podkarpacia prezentowała swoją działalność ciesząc się dużym zainteresowaniem gości.
- Pomimo, że wielu odwiedzających nie do końca wierzyło, że w rejonie największego bezrobocia w Polsce, firma zatrudnia aż ponad 1000 osób i tak świetnie reprezentuje swoją małą ojczyznę - Podkarpacie dla wielu było miłym zaskoczeniem – dodaje Dominika Sajdak.
Wierzymy, że także targi w Monachium przyczynią się nie tylko do dalszego rozwoju firmy transportowej z Pilzna, ale także rozwoju i promocji naszego regionu.

 

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.