A A AAktualnościkomentarze (0)

Liderzy Regionu - INSTALBUD spółka z o.o zdobywa kontrakty w całej Europie

Spółka znana jest w kraju i na rynkach zagranicznych z wykonawstwa budownictwa inżynieryjnego (obiekty ochrony środowiska) oraz kubaturowego i przemysłowego.

Spółka znana jest w kraju i na rynkach zagranicznych z wykonawstwa budownictwa inżynieryjnego (obiekty ochrony środowiska) oraz kubaturowego i przemysłowego.

Niewiele mamy na Podkarpaciu firm, które w szybkim tempie zdobyły i ugruntowały swą pozycję w kraju, jak również na rynkach Europy Środkowej i Zachodniej. Jedną z nich jest rzeszowski INSTALBUD spółka z o.o.

Firma znana jest z solidności i terminowości realizacji nawet największych inwestycji. Jej 200 osobowa załoga wiele razy dawała przykład swej kompetencji zawodowej, zdyscyplinowania, a w razie potrzeby i ofiarności w realizacji wytyczonych zadań. Taka postawa pracowników w połączeniu z niezawodnością wykonywanych prac ułatwia kierownictwu firmy zdobywanie kolejnych kontraktów.

Na budowach w wielu krajach Europy

Renoma powoduje, że rzeszowska firma jest cenionym i poszukiwanym wykonawcą robót budowlanych nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Słowenii, na Węgrzech i we Włoszech.

Fachowcy poszukiwani

Rozwój firmy powoduje konieczności ciągłego poszukiwania nowych pracowników na kontrakty w kraju i za granicą. Prowadzony jest nabór na stanowiska produkcyjne od kadry inżynierskiej do pracowników fizycznych. Szczególnie poszukiwani są zbrojarze, murarze, cieśle, monterzy instalacji, spawacze, operatorzy koparki, operatorzy dźwigu.

Trochę historii

Odnotować trzeba, że 3 stycznia 2005 roku dokonano podziału Przedsiębiorstwa Budownictwa Mieszkaniowego INSTALBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rzeszowie w drodze przeniesienia jej majątku na dwie nowo zawiązane, odrębne spółki:
INSTALBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, oraz konkurencyjną INSTALBUD - RZESZÓW Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie
.
Montaż instalacji wewnętrznych
INSTALBUD spółka z oo jest znanym z niezawodności i cenionym wykonawcą usług z zakresu budownictwa ogólnego, montażu instalacji przemysłowych w branży: energetycznej, paliwowej, ciepłowniczej i chemicznej, a także montażu instalacji wewnętrznych. Chodzi zwłaszcza o instalacje wodno-kanalizacyjne, c.c., c.w., gazowe oraz wentylację i klimatyzację.
Rzeszowska spółka oferuje, jako kluczowy obszar działalności, pełny zakres usług związanych z realizacją inwestycji budowlanych i instalacyjnych jako generalny wykonawca.

Terminowo i szybko

Firma szybko i terminowo wykonuje roboty z zakresu budownictwa wielorodzinnego, chodzi o generalne wykonawstwo wraz z projektowaniem. Jest także generalnym wykonawcą budynków użyteczności publicznej wraz z infrastrukturą.
Wznoszenie nowych obiektów i remonty starych
Spółka znana jest również na rynkach zagranicznych jako ceniony wykonawca budownictwa inżynieryjnego (obiekty ochrony środowiska) oraz kubaturowego i przemysłowego. Realizuje również obiekty specjalistyczne, sieci zewnętrzne, roboty specjalistyczne, w tym ścianki szczelne, przewierty sterowane, umocnienie wykopów. Często podejmuje się także remontów i modernizacji istniejących obiektów budowlanych.


Doświadczenie procentuje

Zauważyć warto, że INSTALBUD Sp. z o.o. posiada ponad 19 - letnie doświadczenie w branży budowlanej na rynku krajowym i zagranicznym. Zaś realizacja kilkudziesięciu obiektów i instalacji w różnej technologii i zakresie, zarówno inwestycji przemysłowych, użyteczności publicznej jak i budownictwa mieszkaniowego, dają rękojmię profesjonalnego wykonawstwa.
Wysokie kwalifikacje, wiedza, a także potencjał doświadczenia 200 pracowników i nowoczesnego sprzętu budowlanego pozwala podejmować firmie kolejne wyzwania inwestycyjne, które budują zaufanie klientów i ciągle umacniają pozycję rzeszowskiej firmy na rynku budowlanym.
 

Więcej na temat: budowa, dom

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.