A A AAktualnościkomentarze (0)

Avans otworzył dwa kolejne elektromarkety

Sklep sieci Avans w rzeszowskiej galerii Millenium Hall.

Fot.: Avans

Sklep sieci Avans w rzeszowskiej galerii Millenium Hall.

Na mapie lokalizacji sieci Avans, należącej do podkarpackiej spółki OpenMedia, pojawiły się kolejne elektromarkety - w Szczytnie i w Braniewie. Rebranding przeszedł również sklep w rzeszowskiej galerii Millenium Hall.

Avans, znana na rynku sieć branży Multimedia/RTV/AGD, konsekwentnie realizuje plan dynamicznego rozwoju na terenie całego kraju. W ostatnim czasie do miast, w których funkcjonuje elektromarket Avans, dołączyły Szczytno i Braniewo.

Elektromarket w Szczytnie uruchomiono w sobotę 24 sierpnia, a elektromarket w Braniewie dwa tygodnie później -  7 września.  Również tego dnia pod logo Avans zaczął działać sklep należący do Grupy Domex, zlokalizowany w rzeszowskiej galerii Millenium Hall.

Już na początku roku narzuciliśmy sobie szybkie tempo rozwoju naszej sieci sprzedaży detalicznej i cały czas trzymamy się wytyczonego kierunku. Każdy miesiąc to kilka kolejnych lokalizacji, co oznacza przyrost na poziomie kilkudziesięciu nowych elektrometrów pod logo Avans w skali roku - mówi Gerard Mikina, dyrektor Pionu Inwestycji Avans.

Elektromarkety Avans dostarczają klientom pełen asortyment sprzętu Multimedia/RTV/AGD.

Właściciele sieci planują intensywny przyrost liczby sklepów marki Avans na terenie całego kraju. Celem sieci Avans jest obecność w najatrakcyjniejszych lokalizacjach we wszystkich regionach. Spółka Avans otwiera swoje sklepy w retail parkach, galeriach handlowych, a także jako obiekty wolnostojące.

 

Avans to ogólnopolska sieć ponad 250 elektromarketów własnych oraz sklep internetowy www.avans.pl. W roku 2013 sieć została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem Laur Konsumenta – Grand Prix 2013, przyznawanym markom pozytywnie ocenionym przez samych klientów w trzech kolejnych edycjach plebiscytu.

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.